Menu
Your Cart

Tablet PC Lenovo E7 | Quad 1.3GHz | 1GB | 16GB | 7" LED

Tablet PC Lenovo E7 | Quad 1.3GHz | 1GB | 16GB | 7" LED
Распродадено
Tablet PC Lenovo E7 | Quad 1.3GHz | 1GB | 16GB | 7" LED
4,530ден.
  • Залиха: Распродадено
  • Шифра: 16760
Тип на екран
LED
Екран
7"
Резолуција
1024x600pixel
Процесор
Quad Core
Меморија
1 GB
Интерен капацитет
16GB
Оперативен Систем
Android
No
  4Г No
Камера
Back and Front
Безжична картица
Yes
Проширување капацитет
Yes
ГПС
No
ФМ Радио
Yes
BT
Yes
HDMI
No
Боја
Black
Teжина
270gr


Гаранција: 24 месеци